Desaťgólová prestrelka so šťastným koncom pre Kežmarok

By TOPhbl.sk - Posted on 01 október 2011

Žiar nad Hronom bol na východniarov z Kežmarku prikrátky.

Cez víkend čaká východniarov z Kežmarku dvojkolo. Ako prvé cestovali do Žiaru nad Hronom, aby si skrížili hokejky s extraligistom N-Sport Trend.

Prvá tretina gól síce nepriniesla, no diváci si určite prišli na svoje. Čo nenadelilo úvodné dejstvo, o to štedrejšia bola druhá časť hry. V nej padlo dokopy osem presných zásahov. Na smútok domácich, päť z nich skončili v sieti Žiaru nad Hronom.

Do záverečnej tretiny teda Kežmarčania vstupovali s dvojgólovým vedením, ktoré chceli ešte upevniť. Skórovať sa im síce podarilo, no domáci odpovedali gólom Považanca. Hostia z MŠK sa tak napokon mohli radovať z dvojgólovej výhry v pomere 6:4.

N-Sport Trend Žiar n. Hronom 4:6 (0:0,3:5,1:1) MŠK Kežmarok

Góly: Mojžiš, Pračka, M. Ruttkay, Považanec – L. Svitana 2, Teplický, L. Zwick, Oravec, Šlachtič