Chovan: Dôležitý je výsledok


By Michal Runák - Posted on 20 jún 2011

Slováci ukázali, že s bojom o najvyššie priečky to doma myslia vážne.

Slovensko vo svojom úvodnom vystúpení rozdrvilo Rakúsko 8:1. Domáci tak dali jasne najavo o aké výsledky chcú zabojovať.

"Nepremenené šance na začiatku mrzia, ale dôležitý je výsledok. Hlavné je že sme vyhrali a že sme ten vstup zvládli. Je dobré že sme sa zohrali, bude to pre ďaľší priebeh šampionátu dôležité. Od súpera som ja osobne nevedel čo bude hrať, nakoľko som ešte proti nim nehral. Myslím však, že to bolo jedno z tých prijateľnejších družstiev. Súhra našej päťky s Marekom Slovákom a Peťom Tóthom bola výborná, dávali sme si tú loptičku a dokázali sme aj gólovo presadiť. Tých gólov mohlo byť síce aj viac, ku koncu sme už troška mysleli aj na divákov a chceli ich pobaviť peknými kombináciami. Myslím že tobol pekný zápas. Nechcem po tomto prvom zápase hodnotiť silu mužstva, nerád by som niečo zariekol, ale máme na to, aby sme šli ďaleko," povedal Michal Chovan, vyhlásený ako hráč zápasu na našej strane:

Marián Giba, kapitán slovenského výberu: "Hrali sme na jednu bránku prakticky celý zápas, akurát sme to v prvých dvoch tretinách nevedeli výraznejšie gólovo zúročiť. Na začiatku tretej tretiny sa to konečne zlomilo, dali sme rýchle tri góly a výsledok je napokon celkom jednoznačný. Čo sa týka našich vylúčení, bolo ich dosť, avšak myslím si, že všetko boli také útočné fauly, pretože sme naháňali skóre a povedal by som, že tie fauly vyplynuli z takého prílišného chcenia. Priebeh zápasu som očakával, opakujem, boli sme pánmi na ihrisku."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
16 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.