Bratislava: Vrakuňa zaskočila SAVku, zrodili sa aj "nakladačky"

By TOPhbl.sk - Posted on 12 december 2017

Prinášame vám pohľad na posledné kolo jesennej časti v bratislavskej lige.

V záverečnom trinástom kole v jesennej časti bratislavskej súťaže sa zrodila výhra Vrakune, ktorá potvrdila zlepšenú formu a doma porazila majstrovskú SAVku. Z posledných šiestich zápasov tak má na konte päť výhier.

Prvú výhru v sezóne si pripísali LG Barbari, keď zdolali Greenhorns. V súboji zo stredu tabuľky Rebels remizoval doma s Profisom. Pekníkova si doma poradila bez väčších problémov s Indiánmi a v zápasoch Hancopu a Tehelného poľa si súperi odniesli debakle. V dohrávke si zas doma poradilo Tehelné pole so SAVkou.

Výsledky 13. kola ligy v Bratislave:

Nivy - Tehelné pole 2:11
G: Bohač St, Bohač Ml - Sloboda 4, Mil.Konček 2, Černy 2, Ad.Almaksus, Kazmer, Kvasznovszky

V: 1:0

Ravasz Andrej (kapitán Vrakune):  "Som veľmi rád, že sa nám podarilo zvíťaziť napriek tomu, že sme prišli v malom počte. Našťastie súper prišiel v ešte nižšom. Súper čakal na brejky, ktoré mu najmä v druhej tretine vyšli ukážkovo. Chalani ukázali opäť srdce, bojovali sme až do konca a podarilo sa nám zvíťaziť. Chalanom ďakujem za predvedenú hru. Myslím, źe o ten gól sme boli lepší."

Alfoldy Juraj (kapitán TJ SAV Lamač):  Hrali sme presne to čo sme si povedali, len sme vydržali iba dve tretiny. Vyhral šťastnejší tím a nie lepší. Tri góly sme dostali po tečovaných strelách! Zápas sa lámal za stavu 3:1 pre nás, kde sme mali dve výborné šance, ktoré sme nevyužili a súper sa chytil gólom z protiútoku na 3:2. Neskôr sme vyrovnali na 4:4, vtedy sme verili že si bod odvezieme, čo sa nám, žiaľ, nepodarilo."

Rebels - Profis 2:2