"Žraloci" zvládli povinnú jazdu proti Žiaru nad Hronom

By TOPhbl.sk - Posted on 13 november 2010

Hokejbalisti zo Žiaru nad Hronom neuspeli vo svojom vystúpení v Bratislave + VIDEO.

Sharks nastupovali do merania síl so Žiarom s cieľom plného bodového zisku. Napokon svoje predsavzatie splnili a držia sa tak v bojoch o vyraďovaciu časť ligy.

Prvá tretina priniesla vyrovnané, bezgólové skóre. Misky váh sa nepriklonili ani na jednu stranu ani po druhom dejstve. Úvodný gól stretnutia vsietil domáci kanonier Giba. Na jeho presný zásah dokázal v dvadsiatejôsmej minúte odpovedať Pukač.

Tretia tretina priniesla dva gólové zápisy. V oboch prípadoch inkasoval gólman hostí Gordík. Najprv sa Sharks ujali vedenia gólom Michaličku, skóre sa napokon zastavilo v pomere 3:1. Posledný gól bol pripísaný Zemešovi.

Profis Sharks 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)Sport Trend Žiar n/Hron
Góly: Giba (Tomašech,R.Kováč), J.Michalička (Zemeš,Giba), Zemeš - Pukač (Gordík)

Profis: Pour, Radoslav Kováč, Rehák, Smreček, Michalička, Holúbek, Maier, Pöthe, Vasil, Šajar, Ondrík, Csicsay, Róbert Kováč, Zemeš, Giba, Kováč, Gemeran, Brenner, Tomašech

Žiar nad Hronom: Gordík - Pluhár, Vallo, Uhrovič, Strohner, Valko, Homola, Kotyk, Záhorec, Šulek, Mokroš, Pračka, Hronec, Nemček, Pukač, Sondík