Žraloci z rytierov body nevyhrýzli

By fhbl.sk - Posted on 02 október 2010

Nitrianska aréna prehru svojho tímu nezažila ani po šiesty raz.

Príchod "žralokov" do Nitry šľuboval tvrdý a kvalitný boj. Očakávania sa naplnili a ani jedno mužstvo nenechalo nič na náhodu. Prevahu mali od začiatku stretnutia domáci, ktorí si v priebehu úvodných minút vypracovali trojgólové vedenie.Prvé dejstvo napokon skončilo 3:1 v prospech domácich.

Druhá tretina priniesla vyrovnaný hokejbal, so šancami na oboch stranách. V týchto fázach hry mali navrch hostia, čo dokázali pretaviť vo vyrovnávajúci gól na 4:4 tesne pred druhou sirénou.

Záverečná časť hry ale opäť patrila domácim. Tí vedeli kedy udrieť a opäť sa dostať do viac ako jednogólového vedenia. Sharks nepomohla ani brankárska rošáda. Za povšimnutie určite stojí výkon domáceho Macha, ktorý zaznamenal hetrik. To niekoľko domácich divákov dokonca ocenilo zámorským štýlom, keď hodili šiltovky na plochu. Po vyrovnanom stretnutí ostali napokon body v Nitre.

Nitrianski Rytieri 8:5 (3:1, 1:3, 4:1) Profis Sharks BA
Góly: Mach 3, Beniač, P.Kašša po 2, Ecker – Giba, Pour, Axamit, Zemeš, R.Kováč

Richard Katona pre klubový web (Profis Sharks): "Podali sme vynikajúci výkon, chlapci bojovali, snažili sa, ale bohužiaľ nevyšiel zápas Jirkovi. Dokázali sme vyrovnať, no následné chyby boli opäť potrestané gólom. Chcem vyzdvihnúť kolektívny výkon a neustále chcenie hrať,čo ocenili aj domáci diváci.Nespokojný som len z našim prechodom z defenzívnej zóny cez stredný úsek výbehu do ofenzívno-útočnej fázy."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.6 (5 votes)
Značky

Dnešný zápas nás skutočne preveril. Vedeli sme, že do neho nastupujeme bez absentujúcich hráčov, čo nemohlo byť pre nás alibi. Giba, Zemeš a spol. opäť dokázali, že ich tím je  v súčastnosti naozaj žralokom ligy. Profis hral dnes vynikajúco, no i napriek tomu si body od nás neodniesol. Po druhej tretine bolo všetko otvorené. Gratulujeme J. Zemešovi k zajtrajším narodenínám a dúfam, že sme mu ich dnešným zápasom veľmi nepokazili.