"Žraloci" sa prehrýzli cez Pruské, zrejme urobili rozhodujúci krok

By TOPhbl.sk - Posted on 07 marec 2011

Boj o poslednú miestenku do play-off sa ozrejmuje. V najlepšej osmičke zrejme ďalší bratislavský klub.

Profis Sharks BA 4:3 s.n(1:1,0:2,2:0-1:0)ŠK 98 Pruské

Góly: Zemeš, Csicsay, Tomašech, rozh. nájazd Maier – Maděra 2, Gregorík

Vylúčenia: 4 +10OT -3  Využíté: 1-1

Profis: Rehák, Csicsay, Axamit, Maier, Pöthe, Sýkora, Regula, Čambal, Mikóczi, Pribela, Turek, Zemeš, Biben, Turčan, Gemeran, Tomašech
Pruské: Moško, Šišovský, Chotár, Kyselica, Kolman, Kapko, Škultéty, Gregorík, Bakoš, Buday, Kučera, Bajzík, Maděra, Pavlačka

Súboj Profisu s Pruským bol zaujímavý najmä pre domáci výber. Po zaváhaní s Liptovským Mikulášom potrebodali Sharks bodovať. Inak sa tím z Liptova mohol práve na ich úkor natlačiť do play-off.

Prvá tretina priniesla vyrovnaný súboj. Ako prvý sa presadil domáci Zemeš. Ten rozvlnil sieť súpera už po desiatich sekundách hry. Pruské odpovedalo z hokejky Gregoríka v dvanástej minúte hry. Druhé dejstvo bolo jasne v réžii hostí. Tí sa presadili dvakrát, pri oboch presných zásahoch stál Maděra, prihrával mu Škultéty.

Ani to však tím z Bratislavy nezlomilo. Mužstvo s viacerými posilami z Nitry sa vzchopilo a dokázalo odpovedať zásluhou Csicsaya - 2:3. Vyrovnávajúci gól prišiel v tridsiatejštvrtej minúte. Tomašech poslal zápas do predĺženia po Zemešovej prihrávke. Samostatné nájazdy napokon rozhodol Maier. Keďže aj pred ním sa presadil hrdina duelu Zemeš a Pruské neskórovalo ani raz, bolo rozhodnuté.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)

zruste toto forum, ved sem pisu analfabeti, fetaci a hocikto kto si slahne do zily a ani sa nepodpise svojim menom, ktore dostal od rodicov...bol by som zvedavy, ci by sa niekto podpisal vlastnym menom, ked sem pise take hovadiny........