Žiline nestačili sily na prekvapenie vo Vrútkach

By TOPhbl.sk - Posted on 27 február 2011

Vrútky naďalej na víťaznej vlne.

HBK Kometa Vrútky 6:3 (2:1,1:1,3:1) HBC Žirafa Žilina

Góly: Greňo, Javor, Ma.Fillo, Vidlár, Ruttkay, Kolčák – Mokoš, Vojaský, Melicherčík

Vylúčenia: 7-5 Využité:0-0

Vrútky: Glevaňák, Šibík, Čikkel, Bučkuliak, Vidlár, Javor, Štefan, Pastorek, Čavajda, Ruttkay, Vojtas, Fillo, Greňo, Kováč, Kolčák, Daubner, Ľupták
Žilina:Michal, Winkler, Krško, Hulín, Slovák, Pavlorek, Vojaský, Dubovec, Koštek, Janisek, Ratulovský, Melicherčík, Mokoš, Kuna, Hartel Hájek, Chodelka, Marjenka, Kosa, Bednár

Kometa na svojom ihrisku body nedaruje nikomu. Potvrdilo sa to i v tomto kole, keď HBK na domácej pôde zvíťazili o tri presné zásahy. Žilina doplatila na neefektívnu koncovku, najmä v nevyužitývh presilových hrách.

Skóre otváral až v jedenástej minúte Javor. Vrútky zvíťazili v úvodnej tretine o gól 2:1. Druhá časť priniesla vyrovnané skóre a Žilina stále pomýšľala na potrebný bodový zisk. Zmenu však priniesla záverečná tretina a tri presné zásahy domácich.